Sekabet Para Çekme Çeşitleri

Sekabet sitesi ödemeler konusunda kullanıcılara problem yaratmayan, hızlı ödeme yapan, güvenli ödeme yapan, kolay ödeme yapan sitelerden bir tanesidir. Problem yaşanmadan kazandığınız paraları geri alabilmeniz için, sekabet para çekme çeşitleri ve miktarları hakkında bilgi sahibi olmanız, kurallara hakim olmanız ve kurallar dahilinde para çekme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Sekabet Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Bu sitede kullanabileceğiniz seçenekler belirlenmiştir ve sizlerin karşısına, sanal cüzdanlar, elektronik ön ödemeli kartlar ve banka hesapları olarak çıkarılmıştır. Sekabet para çekme seçenekleri nelerdir? Bu siteden kazançlarınızı, banka havalesi yöntemi ile geri alabilirsiniz, ecopayz yöntemi ile geri alabilirsiniz, skrill yöntemi ile geri alabilirsiniz, neteller yöntemi ile geri alabilirsiniz, paykasa yöntemi ile geri alabilirsiniz. İstediğiniz seçeneği kullanma şansına sahip olacaksınız. Türk Lirası ile işlem yapabilir, Dolar ile işlem yapabilir ve kazandığınız paraları şahsi hesaplarda, elektronik ön ödemeli kartlarda ya da sanal cüzdanlarda görebilirsiniz.

Sekabet Para Çekme Limitleri

Elbette seçenek anlayışı içerisinde, sekabet para çekme limitleri de büyük önem taşımaktadır. Her bir sistem karşılığında belirlenmiş, her bir yöntem karşılığında belirlenmiş para çekme miktarları bulunmaktadır ve uygun davranılması gerekecektir. Neteller ile para çekme işlemi en az 10 Dolar en fazla 2.000 Dolar seviyesinde, skrill ile para çekme işlemi en az 10 Dolar en fazla 5.000 Dolar seviyesinde yapılmaktadır. Ecopayz ile para çekme en az 100 Türk Lirası en fazla 300.000 Türk Lirası seviyesinde, banka havalesi ile para çekme en az 50 Türk Lirası en fazla 30.000 Türk Lirası seviyesinde yapılmaktadır. Paykasa ile para çekme işlemi en az 10 Dolar en fazla 200 Dolar seviyesinde yapılmaktadır.

Sekabet Para Çekme Çeşitleri Komisyonları

Sekabet para çekme çeşitleri ile işlem yaptığınızda, maksimum 15 ile 20 dakika aralığında işlemlerin gerçekleştiğini göreceksiniz. Belge talebi ile ilk para çekme işlemi hariç, karşılaşma ihtimaliniz bulunmayacaktır. Ayrıca sekabet para çekme çeşitleri komisyonları şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Hangi yöntemi tercih etmiş olur iseniz olun, hangi miktarda para çekme talimatı verirseniz verin, komisyon anlayışı ile karşı karşıya kalmayacaksınız.